skJazyk
Drvič kameňov

Drvič kameňov


Rozsah: Kŕmenie → Drvenie (primárne/sekundárne) → Triedenie/Recirkulácia → Umývanie/Prenos
Vstupy RFQ: Stav materiálu (abrazívnosť/vlhkosť/íl), maximálna veľkosť posuvu, cieľová kapacita (t/h), gradácia cieľa/sieťka, štandard výkonu, pôdorys miesta
Základné vybavenie: Vibračný podávač, Drvič s ťažkým kladivom, Čeľusťový drvič (PE), Nárazový drvič,
Vibračné sito YK, bubnové sito, špirálová umývačka, vysokoúčinná umývačka piesku-, korčekový výťah
Spoločné kontrolné body: limit posuvu, rozsah vybíjania/sieťky, kapacitné pásmo, výkon motora (kW), rozmery/hmotnosť, opotrebiteľné diely a rozsah náhradných dielov
Balík dodávky: Zoznam vybavenia, Baliaci zoznam, Návody/zoznam dielov, Inšpekčné záznamy (ak sú potrebné)
Zaslať požiadavku
Predstavenie výrobku

Drviče skál sú stroje priemyselnej{0}}veľkosti, ktoré rozkladajú veľké kamene, kameň, rudu a demolačný betón na kontrolované, použiteľné veľkosti na výrobu kameniva, recykláciu a prípravu ťažby. V závislosti od materiálu a cieľového výkonu zmenšujú veľkosť najmä kompresným drvením (ako je čeľusťové, kužeľové alebo rotačné drvenie) alebo nárazovým drvením (nárazové drviče na tvarovanie a sekundárnu redukciu). Drviče hornín sa dodávajú ako stacionárne, prenosné alebo mobilné jednotky, ktoré umožňujú spracovanie buď v pevnom závode, alebo priamo na mieste-, aby sa minimalizovala preprava, kontrolovala gradácia produktov a zlepšila sa celková efektivita staveniska.

 

Pošlite nám svoju veľkosť informačného kanála, cieľovú gradáciu, požiadavku na tph a či vaša stránka potrebuje prenosné/mobilné vybavenie. Odporúčame vám konfiguráciu, ktorá spĺňa vaše výstupné a inštalačné obmedzenia s jasnými výstupmi a dokumentáciou pre exportnú zásielku.

 

Proces drvenia hornín a kontrolný zoznam RFQ

 

Drvič hornín na predaj by sa mal porovnávať podľa merateľných vstupov RFQ, nie len podľa katalógovej kapacity. V skutočných projektoch môže abrazívny posuv rýchlo zvýšiť náklady na opotrebovanie, pokiaľ nie sú vopred definované náhradné diely na vložku/kladivo a štartovacie-náhradné diely. Na hlinenom alebo lepkavom krmive môže skríning oslepiť a recirkulácia sa zvýši, takže rozsah predbežného skalpovania a umývania by ste mali potvrdiť v súlade s vaším cieľom pre jemné množstvá a plánom manipulácie s vodou/kalom.

 

Pred PO potvrďte tieto akceptačné body:

  1. Ohodnotenékapacitné pásmopri špecifikovaných podmienkach podávania a nastavení
  2. Maximálna veľkosť krmivalimit a akékoľvek požadované predbežné{0}}preverenie
  3. Cieľová gradáciaa či je okruh otvorený alebo zatvorený (recirkulácia)
  4. Napájací štandard(kW, napätie/frekvencia, spôsob štartovania)
  5. Inštalačná obálka(stopa, voľný priestor, zdvíhacie body)
  6. Opotrebenie-rozsah dielov + štartovacie-náhradné dielyplus konzistencia typového štítku/baliaceho zoznamu

 

Ako funguje drvič kameňov?

 

Na typickom lome alebo banskom mieste sastroj na drvenie skálsedí pred triediacim a dopravným systémom. Jeho úlohou je kontrolovať maximálnu veľkosť častíc vstupujúcich do linky, čo priamo ovplyvňuje účinnosť sita, zaťaženie remeňa a spotrebu dielov v smere opotrebenia-.

COMPLETE STONE PRODUCTION LINE-OCTAL PIPE

Stupeň (uzavretý okruh) Čo sa stane Čo by ste mali potvrdiť (obstaranie/prijatie)
1.Kontrola podávania (pred drvičom) Podávač dávkuje materiál do drviča stabilnou rýchlosťou, aby sa zabránilo rázom, premosteniu a nerovnomernému opotrebovaniu. Typ materiálu, vlhkosť/hlina, maximálna veľkosť hrudky; požiadavka na stabilné krmivo pre podmienky na mieste (najmä prenosné/mobilné).
2. Primárne drvenie (aby bolo „spracovateľné“) Čeľusťový drvič využíva kompresiu na redukciu veľkého posuvu na stabilnú veľkosť pre následné stupne. Otvorenie čeľuste vs maximálna veľkosť posuvu; cieľové prepustenie do ďalšej fázy; preklenovacie riziko; nosný-plán dielov.
3.Sekundárne/terciárne drvenie (aby bolo „predajné“) Vyberte typ drviča na základe zníženia, tvarovania a nákladov na opotrebovanie. Výber závisí od tvrdosti/abrazivity, cieľovej gradácie, nákladov na opotrebovanie, doby prevádzkyschopnosti.
3a. Drvenie nárazom / kladivom Zníženie nárazu + tvarovanie; rýchla redukcia na vhodné materiály. Vhodnosť materiálu; diely podliehajúce opotrebovaniu (kladivá/obloženie); stratégie kontaminácie pre recykláciu krmiva.
3b. Drvenie kužeľa Sekundárna/terciárna kompresia; stabilný výkon v tvrdšom rocku. Profil vložky; recirkulačné zaťaženie; stabilné požiadavky na kapacitu.
3c. Vertikálne drvenie hriadeľa (typ VSI-) Tvarovanie piesku + kontrolované jemné frakcie; často sa používa na 0–5 mm vyrobený piesok. Požadovaný tvar častíc; kontrola pokút; integrácia skríningu/umývania.
4.Skríningová recirkulácia (o konečnej veľkosti sa rozhodne tu) Obrazovky rozdelené na-veľkosť produktu vs. nadmerná návratnosť; recirkulačné zámky konečná gradácia. Veľkosť obrazovky; cieľové veľkosti produktov; recirkulačný pomer; vyhnúť sa nadmernému{0}}rozdrveniu a strate kapacity.
5.Umývanie (voliteľné) Odstraňuje hlinu/jemné častice, keď si to vyžaduje čistota alebo krivka zrnitosti. Limit pokút, dostupnosť vody, plán regenerácie/odvodňovania, požiadavky na vypúšťanie.
Prenosná/mobilná vs stacionárna poznámka Princíp je rovnaký; prenosné/mobilné tváre variabilnejšie podávanie a menšiu stopu. Prepravná obálka, čas nastavenia, výkon stránky, dizajn skríningovej slučky,{0}}náhradné diely na spustenie.
Vstupy pre prijatie (kontrolný zoznam RFQ) Definuje, či obvod funguje tak, ako je uvedené. Materiál + maximálny posuv + cieľová gradácia + tph + rozloženie + rozsah skríningu/umývania.

 

Ak porovnávašpredám drviče kameňov, začnite uzamknutím vstupov úlohy-materiál, maximálna veľkosť informačného kanála, cieľové produkty a požadovaná kapacita (t/h). Tie rozhodujú o tom, či potrebujete čeľusťový drvič ako primárny, nárazový/kladivový/kužeľový stupeň pre sekundárne zníženie a skríningovú slučku s uzavretým-kruhom na kontrolu finálnej gradácie.

 

Čeľusťový drvič série PE

 

Čeľusťové drviče série PE sa široko používajú na primárne drvenie, kde sú potrebné väčšie podávacie otvory a stabilný výkon. Ak chcete kupujúcim pomôcť vyhnúť sa opakovaným{1}}zmenám cenových ponúk a konfigurácií,Oktálna fajkazosúlaďuje výber čeľusťového drviča PE s merateľnými kontrolnými bodmi RFQ: veľkosť podávacieho otvoru, maximálna veľkosť podávania, rozsah vybíjania, kapacitné pásmo, inštalovaný výkon a inštalačný obal (celkový rozmer a hmotnosť).

 

V líniovom dizajne čeľusťový drvič zvyčajne nastavuje strop kapacity predného-konca. Ak je čeľusť poddimenzovaná vzhľadom na zaťaženie podávača/násypníka, stáva sa prekážkou; ak sú predimenzované, CAPEX sa zvyšujú bez zlepšenia hotového výstupu, pokiaľ následné stupne nedokážu absorbovať výkon. Na schválenie obstarávania zaobchádzajte s čeľusťovým drvičom ako s „primárnou priepustnou kotvou“ a potvrďte, že rozsah vypúšťania zodpovedá ďalšej fáze (nárazový drvič alebo triedenie), aby bola linka vyvážená a-pripravená na prijatie.

 

Čeľusťové drvičesú široko používané ako primárne drviče na hrubé drvenie, kde sa vyžaduje stabilný výkon a veľký redukčný pomer. Medzi typické vlastnosti patrí:

  1. Veľký redukčný pomerpre efektívne hrubé drvenie a menej etáp na prednom konci linky.
  2. Vysoká priepustnosťso stabilnou prevádzkou pre primárne drvenie.
  3. Jednotnejšia veľkosť výbojapodporuje hladšie preosievanie a sekundárne drvenie.
  4. Jednoduchá štruktúras praktickým dizajnom, ktorý uľahčuje inštaláciu a{0}}servis na mieste.
  5. Pohodlná údržbas opotrebiteľnými dielmi, ktoré je možné kontrolovať a vymeniť bez zložitých postupov.
  6. Nižšie prevádzkové nákladypoháňaný jednoduchou mechanikou a zníženou zložitosťou údržby.
  7. Hranica pevnosti materiálu:vhodné pre materiály spevnosť v tlaku do 320 MPa(pre konečný výber potvrďte podľa typu materiálu a abrazivity).

 

Silné stránky:silná schopnosť hrubého drvenia a široký rozsah použitia.

Úvahy:tvar produktu zvyčajne nie je konečný; bežne sa vyžaduje sekundárna fáza plus skríning.

Kľúčové dátové body RFQ:podávací otvor (mm), maximálny posuv (mm), rozsah vybíjania (mm), kapacita (t/h), excentrická rýchlosť (ot./min), výkon (kW), hmotnosť (t), celkový rozmer (mm).

 

  Jaw Crusher PE Series               Jaw Crusher PE Series-octal pipe

Model Otvorenie podávača
(mm)
Max Feed
(mm)
Vypúšťanie
(mm)
Kapacita
(t/h)
Excentrická rýchlosť
(ot./min)
Sila
(kW)
Hmotnosť
(t)
Celkový rozmer
(D × Š × V) (mm)
PE-150×250 150×250 125 10–40 1–3 250 5.5 0.8 720×660×850
PE-200 × 300 200×300 180 15–50 2–6 260 7.5 1.2 910×750×990
PE-200×350 200×350 180 18–70 3–10 260 11 1.5 1000×870×990
PE-250×400 250×400 210 20–60 5–20 300 18.5 2.8 1300×1090×1270
PE-400 × 600 400×600 340 40–100 16–60 275 30 7 1730×1730×1630
PE-500 × 750 500×750 425 50–100 40–110 275 55 12 1980×2080×1870
PE-600 × 900 600×900 500 65–160 50–180 250 75 17 2190×2206×2300
PE-750×1060 750×1060 630 80–140 110–320 250 90 29 2660×2430×2800
PE-900 × 1200 900×1200 750 95–165 220–450 200 110 52 3380×2870×3330
PE-1000 × 1200 1000×1200 850 195–265 315–500 200 110 55 3480×2876×3330
PE-1200×1300 1200×1300 1000 180–330 400–650 220 200 62 4539×2984×3959
PE-1200×1500 1200×1500 1020 150–350 400–800 180 250 80 4200×3300×3500
PE-1500×1800 1500×1800 1200 220–350 450–1000 180 280 122 5160×3660×4248

 

Vibračný podávač

 

Vibračný podávač dávkuje surový kameň zo zásobníka do primárneho drviča kontrolovanou rýchlosťou. Pri obstarávaní sa výber riadi hlavne veľkosťou drážky (aby sa zhodovala s násypkou/nakladačom), povolenou veľkosťou častíc podávania a kapacitným pásmom potrebným na udržanie stability primárneho drviča bez nárazov.

 

V typickom rade táto jednotka chráni nadväzujúce zariadenia vyhladzovaním rýchlosti posuvu a znížením náhlych udalostí preťaženia, ktoré urýchľujú opotrebovanie čeľuste/kladiva/nárazu. „Správne“ kŕmidlo je také, ktoré udržuje stabilný tok hmoty za skutočných podmienok krmiva na mieste (vlhkosť + íl + distribúcia zmiešanej veľkosti), nielen pri ideálnom testovacom krmive.

 

• Silné stránky: stabilizuje zaťaženie drviča, znižuje riziko premostenia, zlepšuje konzistenciu opotrebovania na primárnom stupni.
• Úvahy: geometria výstupu násypky a stav podávania (vlhkosť/hlina) môžu spôsobiť nerovnomerný prietok, ak nie sú správne dimenzované.

• Kľúčové údaje RFQ: veľkosť drážky, maximálna veľkosť podávaných častíc, kapacita spracovania (t/h), výkon motora (kW).

 

 

   Vibrating Feeder              Vibrating Feeder-octalpipe                                          

 

Model Veľkosť drážky
(mm)
Veľkosť častíc krmiva
(mm)
Kapacita spracovania
(t/h)
Výkon motora
(kW)
GZD6523 650 × 2300 Menšie alebo rovné 400 40–80 1.1 × 2
9836 GZD 980 × 3600 Menšie alebo rovné 500 80–200 2.2 × 2
1136 GZD 1100 × 3600 Menšie alebo rovné 700 160–210 3.7 × 2
1238 GZD 1200 × 3800 Menšie alebo rovné 750 250–400 5.5 × 2
1250 GZD 1200 × 5000 Menšie alebo rovné 750 250–450 5.5 × 2
1538 GZD 1500 × 3800 Menšie alebo rovné 1 000 400–500 7.5 × 2
1550 GZD 1500 × 5000 Menšie alebo rovné 1 000 500–800 9.5 × 2
2038 GZD 2000 × 3800 Menšie alebo rovné 1200 800–1000 12.5 × 2
2050 GZD 2000 × 5000 Menšie alebo rovné 1200 800–1200 15 × 2

 

Drvič s ťažkým kladivom

 

 

A ťažký kladivový drvičsa vyberie, keď materiál a cieľový produkt umožňujú avysoký redukčný pomer v zjednodušenom toku, často umožňujúcijedno{0}}fázové drveniea zníženie potreby tradičnej sekundárnej drviacej súpravy. V mnohých agregovaných prácach môže produkovať kontrolované vybíjacie pásmo (bežneaž 0–60 mm v jednom priechode, v závislosti od materiálu a konfigurácie), čo pomáha skrátiť rozloženie a znížiť prenosové body.

 

Z hľadiska obstarávania ide o arozhodnutie o cene-za{1}}tonu: tok možno zjednodušiť, ale doba prevádzky závisí odabrazivita, variabilita podávania a plánovanie{0}}súčiastok opotrebenia. Medzi typické konštrukčné body, na ktorých záleží na mieste, patria abez{0}}roštovej konštrukcie s nastaviteľnou medzerou(nižšia citlivosť upchávania pri premenlivej vlhkosti),{0}}konštrukcia rotora/upevnenia zameraná na opotrebovanie, zosilnená ochrana hriadeľa/kladiva-otvoru kladiva a prístup nenáročný na údržbu- (hydraulické otváranie/kontrola, ak je nakonfigurované).

 

Silné stránky:vysoký redukčný pomer vo vhodných materiáloch; môže zjednodušiť rozloženie riadkov.

Úvahy:vystavenie opotrebovaniu je citlivé na tvrdosť/abrazívnosť kameňa; sú potrebné praktické náhradné diely.

Kľúčové dátové body RFQ:materiál a abrazivita, maximálna veľkosť posuvu, cieľové vybíjacie pásmo, kapacita (t/h), výkon motora (kW) a konfigurácia Heavy vs.

 

 

Heavy Hammer Crusher         Heavy Hammer Crusher-octalpipe

 

Typ Model Veľkosť krmiva
(mm)
Kapacita
(t/h)
Výkon motora
(kW)
Ťažký PCZ1312 Menšie alebo rovné 500 150–200 110 × 2
PCZ1512 Menšie alebo rovné 600 250–400 160 × 2
PCZ1615 Menšie alebo rovné 650 400–700 220 × 2
PCZ1815 Menšie alebo rovné 650 400–900 250 × 2
PCZ1820 Menšie alebo rovné 800 800–1500 800-6
PCZ2125 Menšie alebo rovné 1200 2000–3000 1250-6
Štandardné PC-0706 Menšie alebo rovné 400 50–70 75
PC-1010 Menšie alebo rovné 500 80–150 90 × 2
PC-1012 Menšie alebo rovné 200 150–250 110 × 2
PC-1213 Menšie alebo rovné 200 250–300 132–160 × 2
PC-1216 Menšie alebo rovné 250 300–400 160–200 × 2
PC-1220 Menšie alebo rovné 250 400–600 200–220 × 2

 

Nárazový drvič

 

Nárazové drviče sú vybrané presekundárne drvenie a tvarovaniekeď sa vyžaduje forma častíc a nastaviteľná výstupná veľkosť. Sú bežne zabehnutéuzavretý okruh s vibračnými sitamiaby sa splnila cieľová gradácia a znížil sa lámavý výstup. Pre zarovnanie RFQ,Oktálna fajkaodporúča potvrdiťmaximálna veľkosť podávača a otvor podávaniapo prvé, pretože riadia priepustnosť a vystavenie opotrebovaniu; Typické rady hydraulických nárazových drvičov zahŕňajúPosuv 250-700 mmaVýkon 60–548 t/hv závislosti od materiálu a konfigurácie.

 

Táto kategória sa často volí pre efektívnosť údržby:hydraulické otváraniezlepšuje prístup,vymeniteľné opotrebiteľné vložky(zliatina odolná proti opotrebeniu-) pomáha riadiť náklady na opotrebovanie anastaviteľné nastavenie výbojapodporuje stabilné triedenie s praktickou skríningovou slučkou.

 

Silné stránky:dobré tvarovanie a nastaviteľný výboj; vhodné na skríning v uzavretom-okruhu.

Úvahy:abrazívny posuv zvyšuje spotrebu vložky; stabilné podávanie zlepšuje dobu prevádzky.

Kľúčové dátové body RFQ:materiál a abrazivita, maximálny posuv (mm), otvor posuvu (mm), cieľové vybíjacie pásmo, kapacita (t/h), výkon motora (kW).

 

 

     Impact Crusher            Impact Crusher-octalpipe

 

Model Špecifikácie
(mm)
Otvorenie podávača
(mm)
Maximálna dĺžka kŕmnej strany
(mm)
Kapacita
(t/h)
Výkon motora
(kW)
Hmotnosť
(t)
PF-0807 φ850 × 700 400 × 730 Menšie alebo rovné 100 15–30 30–45 6.5
PF-1008 φ1000 × 800 400 × 830 Menšie alebo rovné 150 30–50 37–55 10.5
PF-1010 φ1000 × 1050 400 × 1080 Menšie alebo rovné 150 50–80 55–75 12.5
PF-1210 φ1250 × 1050 400 × 1080 Menšie alebo rovné 200 70–120 110–132 15.8
PF-1214 φ1250 × 1400 400 × 1430 Menšie alebo rovné 300 130–180 132–160 19.8
PF-1315 φ1320 × 1500 860 × 1520 Menšie alebo rovné 350 160–250 200 26
PF-1320 φ1320 × 2000 860 × 2030 Menšie alebo rovné 350 200–300 280 32
PF-1515 φ1550 × 1500 900 × 1650 Menšie alebo rovné 400 300–350 160 × 2 38

 

Okrúhle vibračné sito série YK

 

Séria YK triedi drvený materiál na predajné frakcie a podporuje reguláciu recirkulácie v uzavretom -okruhu. Obstarávanie by malo zosúladiť plochu sita, počet plôch a rozsah veľkosti ôk na požadované výstupné frakcie, potom potvrdiť frekvenciu a amplitúdu pre podmienky na mieste.

 

V rade je sito „bránou kvality“, ktorá definuje výstup finálnej frakcie a riadi recirkulačnú záťaž. Ak je sito poddimenzované alebo zaslepené lepkavým krmivom, celý výkon zariadenia sa stane nestabilným. Kontroly obstarávania by mali zosúladiť rozsahy veľkostí ôk s vašimi cieľovými produktmi a potvrdiť, že konfigurácia sita (vrstvy, plocha sita) dokáže udržať menovitý výkon bez chronického preťaženia recirkuláciou.

 

• Silné stránky: škálovateľná priepustnosť, podporuje multi{0}}triedenie frakcií, vhodné na riadenie recirkulácie.
• Úvahy: lepkavé krmivo môže spôsobiť oslepenie; výber médií na obrazovke zvyšuje dostupnosť.

• Kľúčové údaje RFQ: vrstvy, plocha sita (m²), veľkosť oka (mm), maximálna veľkosť podávania (mm), kapacita (t/h), frekvencia (r/min), amplitúda (mm), výkon motora (kW), hmotnosť (t).

 

YK Series Round Vibrating Screen         YK Series Round Vibrating Screen-octal

 

Model Vrstvy Oblasť sita
(m²)
Veľkosť oka
(mm)
Maximálna veľkosť kŕmenia
(mm)
Kapacita
(t/h)
Vibračná frekvencia
(ot./min)
Dvojitá amplitúda
(mm)
Výkon motora
(kW)
Hmotnosť
(t)
2YK1235 2 4.2 5–50 80 15–100 800–970 8 5.5 3.2
3YK1235 3 4.2 5–50 80 30–100 800–970 8 7.5 4.4
2YK1545 2 6.75 5–50 100 50–180 800–970 8 15 5.3
3YK1545 3 6.75 5–50 100 50–210 800–970 8 15 6.1
4YK1545 4 6.75 5–50 100 50–240 800–970 8 18.5 6.9
YK1848 1 8.8 5–100 200 56–330 755 11 15 7.2
2YK1848 2 8.8 5–100 200 56–330 750 11 15 6.2
3YK1848 3 8.8 5–100 200 56–330 970 7 22 7
2YK1860 2 10.8 5–80 200 50–330 800–970 8 22 8
3YK1860 3 10.8 5–80 200 50–360 800–970 8 22 8.6
4YK1860 4 10.8 5–80 200 100–400 800–970 8 30 9.2
2YK2160 2 12.6 5–100 200 100–430 970 8 30 8.8
3YK2160 3 12.6 5–100 200 100–460 970 8 30 9.45
4YK2160 4 12.6 5–100 200 120–460 970 8 30 10.9
2YK2470 2 16.8 5–100 200 150–500 970 8 37 9.63
3YK2470 3 16.8 5–100 200 150–550 970 8 37 11.5
4YK2470 4 16.8 5–100 200 180–600 970 8 37 12.78
2YK2860 2 16.8 5–100 400 200–700 970 8 37 16
3YK2860 3 16.8 5–100 400 200–700 970 8 37 16
2YK3072 2 21.6 5–100 400 250–800 750 8 30 × 2 18
3YK3072 3 21.6 5–100 400 250–800 750 8 30 × 2 18

 

Bubnové sito

 

Bubnové sito sa zvyčajne vyberá tam, kde je krmivo lepkavé, zmiešané alebo náchylné na zaslepovanie tradičného sitového média. Obstarávanie by sa malo zamerať na veľkosť valca, rýchlosť otáčania, gradient a separačný rez požadovaný procesom.

 

Táto jednotka sa často používa ako pred{0}}separačná fáza na ochranu nadradených drvičov a na zlepšenie stability linky, keď krmivo obsahuje vysoký obsah ílu alebo zmiešané veľkosti, ktoré spôsobujú oslepovanie sita. Výber obstarávania by mal potvrdiť, že zamýšľaný cieľ separácie (skalpovanie, predbežné{2}}preosievanie alebo jednoduché triedenie) zodpovedá konštrukčnej kapacite bubna a stavu podávania na mieste.

 

• Silné stránky: silné proti{0}}oslepovacie správanie, vhodné na predseparáciu zmiešaného/mokrého krmiva-.
• Úvahy: Presnosť triedenia je vo všeobecnosti nižšia ako u viacposchodových vibračných triedičov na presné ovládanie frakcií.

• Kľúčové údaje RFQ: priemer/dĺžka valca (mm), rýchlosť otáčania (ot./min), sklon (stupeň ), výkon (kW), kapacita (t/h), celkový rozmer (mm).

 

Drum Sieve   Drum Sieve-octalpipe

 

Špecifikácia Priemer valca
(mm)
Dĺžka valca
(mm)
Rýchlosť otáčania
(ot./min)
Gradient
( stupeň )
Sila
(kW)
Kapacita
(t/h)
Celkový rozmer
(D × Š × V) (mm)
GS1,0 × 3,0 1000 3000 22 2–2.5 1.5 20–60 3500×1400×2200
GS1,2 × 4,5 1200 4500 17 2–2.5 4 30–80 5700×1600×2400
GS1,5 × 5,0 1500 5000 14 2–2.5 7.5 80–160 6860×1900×2810
GS1,8 × 6,0 1800 6000 12 2–2.5 11 110–260 7300×2000×3000
GS1,8 × 8,0 1800 8000 11.5 2–2.5 11 150–360 10000×2200×3200

 

Špirálová piesková podložka (skrutková podložka) - Odstraňovanie hliny a bahna

A špirálová kamenná práčka(špirálová piesková podložka / skrutková podložka) sa používa vumývacie a preosievacie zariadeniana odstraňovanie ílu, bahna a ľahkých organických látok z piesku a kameniva, keď sú "čistota" a stabilita zrnitosti prijateľnými požiadavkami. Jednotka vykonáva kontinuálne premývanie kombináciou dopravy a miešania s riadeným prepadom, pričom oddeľuje jemné nečistoty do prúdu kalu a zároveň dodáva čistejší materiál do odpadu.

 

Hodnotenie obstarávania by sa malo zamerať na premenné, ktoré priamo určujú účinnosť prania a prevádzkovú stabilitu:čas zdržania (priemer závitovky + dĺžka žľabu), úroveň miešania (rýchlosť špirály), hydraulický stav (prietok vody a nastavenie prepadu) a zaťaženie tuhými látkami (t/h a obsah kŕmneho kalu). Ak sa tieto premenné nezhodujú s predchádzajúcou triedou záťaže, medzi typické problémy patrí prenesenie-jemných častíc, nestabilná vlhkosť vypúšťania a strata kapacity v dôsledku prekážok kalu.

 

Pretože výkon umývania je obmedzený systémom kalu na mieste, rozsah by sa mal definovať spolu svypúšťanie kalu, usadzovanie/čistenie a recyklácia vody. Funkčný plán na dimenzovanie veľkosti usadzovacej nádrže, kontrolu pretečenia a opätovné použitie vody je často rozdielom medzi „premytým pieskom“ na papieri a konzistentnou kvalitou vo výrobe.

 

Pre presné dimenzovanie a cenovú ponukuOktálna fajkaPotvrďte, prosím: typ vstupnej suroviny, odhadovanú úroveň ílu/bahna, cieľovú kapacitu (t/h), požadovanú čistotu (limit pokút, ak je špecifikovaný), dostupnú zásobu vody, vypúšťacie zariadenie a či je zahrnutý aj usadzovací/čistiaci okruh. Zosúladíme veľkosť skrutky a prevádzkový rozsah s vašimi skutočnými pevnými látkami a vodnou bilanciou a definujeme zodpovedajúce rozhrania pre čerpadlá, žľaby a manipuláciu s kalom.

Spiral Stone Washing Machine     Spiral Stone Washing Machine-octalpipe

Položka XS1050 XS1275 XS1575 XS1875 XS2080
Priemer skrutky
(mm)
1000 1200 1500 1800 2000
Dĺžka
(mm)
5000 5400 7200 7200 8000
Rýchlosť špirály
(ot./min)
18 16 14 12 8
Kapacita
(t/h)
10–30 30–50 50–80 80–150 100–200
Výkon motora
(kW)
11 15 30 37 45
Rozmer Dĺžka
(m)
8 9.7 9.9 10 10.5
Rozmer Šírka
(m)
1.25 1.44 1.85 2.1 2.5
Výška rozmeru
(m)
2.2 2.4 2.8 3.2 3

 

Vysokoúčinná piesková umývačka

 

Vysoko{0}}účinné umývačky piesku sa používajú na zníženie nečistôt a zlepšenie čistoty a konzistencie hotového piesku. Obstarávanie by malo potvrdiť priemer kotúča, limit veľkosti podávača{2}}, požadované kapacitné pásmo a rozmery inštalácie.

 

Táto jednotka sa bežne používa tam, kde kvalita hotového piesku musí byť konzistentnejšia a kde cieľové kapacity vyžadujú stabilný umývací výkon. Definícia obstarávania by mala zahŕňať dostupnosť vody, manažment sedimentov a to, či bude lokalita prevádzkovať cyklus recyklácie vody, keďže tieto faktory ovplyvňujú prevádzkovú stabilitu a požiadavky na dodržiavanie predpisov.

 

• Sila: zlepšuje kvalitu hotového piesku a stabilitu procesu na linkách na{0}}výrobu piesku.
• Úvahy: spotreba vody a manažment sedimentov musia zodpovedať schopnostiam recyklácie/čistenia lokality.

• Kľúčové údaje RFQ: priemer kotúča (mm), limit veľkosti posuvu- (mm), kapacita (t/h), výkon (kW), rozmery (mm).

 

High Efficiency Sand Washing Machine  High Efficiency Sand Washing Machine-octal pipe

 

Model Priemer kotúča
(mm)
Informačný kanál-vo veľkosti
(mm)
Kapacita
(t/h)
Sila
(kW)
Rozmery
(D × Š × V) (mm)
HY2600 φ2600 Menšie alebo rovné 10 20–50 5.5 3195×2100×2700
HY2800 φ2800 Menšie alebo rovné 10 30–70 5.5 3270×2100×2900
HY3000 φ3000 Menšie alebo rovné 10 50–120 11 3766×2382×3100
HY3216 φ3200 Menšie alebo rovné 10 120–180 15 4100×2800×3250
HY3624 φ3600 Menšie alebo rovné 10 140–220 18.5 4300×3970×3685
HY4530 φ4500 Menšie alebo rovné 10 180–250 22 6010×4450×4622

 

Korčekový výťah

 

Korčekový elevátor sa používa na vertikálny presun, keď usporiadanie závodu uprednostňuje kompaktnú výšku namiesto dlhej naklonenej dopravy. Obstarávanie by malo potvrdiť maximálnu veľkosť materiálu, kapacitné pásmo, vzdialenosť vedra, prepravnú rýchlosť a rozsah inštalovaného výkonu.

 

Táto jednotka sa zvyčajne vyberá pre kompaktné usporiadanie závodu a uzavreté vertikálne zdvíhanie. Kontroly obstarávania by mali potvrdiť skutočné rozloženie veľkosti materiálu a riziko cudzích predmetov, pretože hrudky alebo úlomky nadmernej veľkosti môžu spôsobiť zaseknutie a neplánované zastávky. Prístup k údržbe, inšpekčné dvierka a bezpečný servisný priestor by mali byť potvrdené ako súčasť inštalačného obalu.

 

• Prednosti: kompaktný pôdorys a uzavreté vertikálne zdvíhanie v úzkych usporiadaniach.
• Úvahy: príliš veľké hrudky a cudzie predmety zvyšujú riziko zaseknutia; mali by sa naplánovať prístupové a kontrolné dvierka pre údržbu.

• Kľúčové údaje RFQ: maximálna veľkosť materiálu (mm), kapacita (m³/h), prepravná rýchlosť (m/s), vzdialenosť lyžice (mm), výkon (kW).

Bucket Elevator      Bucket Elevator-octalpipe

Model Maximálna veľkosť materiálu
(mm)
Kapacita
(m³/h)
Rýchlosť prepravy
(m/s)
Vzdialenosť vedra
(mm)
Sila
(kW)
200 Menšie alebo rovné 25 3.5–8 1–1.25 400 3–7.5
250 Menšie alebo rovné 30 5.5–12 1–1.25 500 3–7.5
300 Menšie alebo rovné 40 15–30 1–1.25 500 3–11
400 Menšie alebo rovné 40 50–90 1.4 512 7.5–18.5
500 Menšie alebo rovné 40 70–110 1.5 688 11–22
630 Menšie alebo rovné 50 110–180 1.5 688 11–22

 

Konfigurácie výrobnej linky na drvenie kameňov na predaj

 

Tento diagram zobrazuje štyri štandardyvýrobná linka na drvenie kameňarozloženie podľa kapacity:150 – 200 TPH, 350 – 400 TPH, 600 – 800 TPH a 1 000 – 1 200 TPH. Každé rozloženie kombinuje podávanie, drvenie a triedenie, aby sa dosiahlo viac{1}}veľkostí agregátov s uzavretým-okruhom. Podeľte sa o svoj materiál, maximálnu veľkosť informačného kanála, cieľové produkty a požadované tph-Octal Pipe bude zodpovedať príslušnej konfigurácii linky.

 

Rock Crusher Production Line Configurations For Sale-octal pipe

 

Pred-kontrola zásielky a kontroly uvoľnenia

 

Pred odoslaním sa na základe zhody hotového{0}}produktu, sledovateľnosti a pripravenosti balenia zvyčajne vytvára praktická rutina uvoľnenia:

 

• Overenie rozmerov pre kľúčové rozhrania a body kritickej veľkosti (ak je to možné podľa modelu/špecifikácie)
• Vizuálne kontroly rizika poškodenia, integrity spojovacieho prvku a úplnosti zostavy
• Kontrola identifikácie: model a typový štítok sú v súlade s baliacim listom a rozsahom objednávky
• Overenie balenia: počet položiek, oddelenie príslušenstva/náhradných dielov a viditeľnosť štítkov, aby sa obmedzili{0}}zámeny pri prijímaní

 

Ďalšie podrobnosti o vydaní bežne potvrdené pre hladší príjem:
• Jasné označenie a identifikácia na prepravku alebo jednotku (model, množstvo, hrubá/čistá hmotnosť, ak je to potrebné)
• Príslušenstvo a náhradné diely balené samostatne s jasným označením, aby sa predišlo oneskoreniam pri inštalácii na mieste
• Zarovnanie balíka dokumentov podľa rozsahu objednávky a položiek zoznamu balenia

 

Kontaktujte teraz

FAQ

 
product-470-408

Q1: Ako funguje drvič kameňa?

A1:Drvič kameňa redukuje materiál okompresia alebo náraz, potom použijeskríning-uzavretého okruhuna kontrolu konečnej veľkosti. Vo väčšine liniek čeľusťový drvič zvláda primárne zníženie, potom stupne nárazu/kladiva/kužeľa/VSI plus skríning uzamkne cieľovú gradáciu.

Otázka 2: Prenosný drvič kameňa a mobilný drvič kameňa-aký je rozdiel pre kupujúcich?

A2:Oba sú prenosné, ale výber závisí od tohofrekvencia premiestňovania miesta, pôdorys, čas nastavenia a napájanie. Správna voľba je tá, ktorá udržuje krmivo stabilné a skríningovú slučku vyváženú.

Q3: Ako si vyberiem správnu veľkosť špirálovej pieskovej podložky (jednoduchá alebo dvojitá skrutka)?

A1:Začnite so svojímstupňovitosť prívodu, rýchlosť prívodu pevných látok (t/h) a objem vody. Skrutkové podložky by mali byť dimenzované napevné látky aj vodu, v opačnom prípade uvidíte buď slabé zadržiavanie pokút alebo obmedzenia kapacity.

Q4: Ponúkate prenájom drviča kameňa alebo iba drviče kameňa na predaj?

A4:Zameriavame sa napredám drviče kameňova kompletné riešenia na drvenie/preosievanie/premývanie. V prípade krátkych projektových cyklov môžeme podporiť rýchle prispôsobenie konfigurácie a spustenie{1}}plánovania náhradných dielov na zníženie rizika prestojov.
Certifikácie

 

CE Certificate

Certifikát CE

ISO 9001 Certificate

Certifikát ISO 9001

API Q1 Certificate

Certifikát API Q1

ABS Certificate

Certifikát ABS

AP-5L Certificate

Certifikát AP-5L

API-5CT Certificate

Certifikát API-5CT

 
Kľúčová položka Čo poskytnúť Čo potvrdiť (prijatie)
Materiál a abrazivita typ materiálu + citlivosť na opotrebovanie typ drviča + opotrebenie-plán dielov (vložky/kladivá)
Maximálna veľkosť posuvu (mm) maximálna veľkosť hrudky / limit veľkosti krmiva požiadavky na otvorenie informačného kanála a{0}}predobrazovku
Kapacita (t/h) potreba tph + stav krmiva menovité kapacitné pásmo pri špecifikovaných podmienkach
Cieľové produkty / Gradácia cieľové veľkosti + krivka triedenia výber stupňa + sieťky/recirkulácia
Typ okruhu otvorený alebo uzavretý okruh Stabilita tieniacej slučky a pomer recirkulácie
Stupne drviča primárne + sekundárne potreby čeľusť + príklep/kužeľ/kladivo + voliteľné VSI tvarovanie
Štandard napájania napätie/frekvencia + spôsob štartovania motor kW zarovnanie a elektrická kompatibilita
Prevzatie dodávok požadované kontroly/dokumenty rozsah nastavenia vybíjania + opotrebovanie-rozsah dielu + zhoda typového štítku/baliaceho zoznamu

Populárne Tagy: predám drvič kameňa,prenosný drvič kameňa,stroj na drvenie kameňa,čeľusťový drvič, nárazový drvič, kužeľový drvič,mobilný drvič kameňa,mini drvič kameňa,malý drvič kameňa

Zaslať požiadavku

whatsapp

Telefón

E-mailom

Vyšetrovanie